אודותינו

שתי ידיים הוקמה מחזון להוביל ולשנות את שוק הצבע בישראל; בשירות, באמינות ובאיכות בלתי מתפשרת.

שלום רב לכל הנכנסים לאתר חברת שתי ידיים.

אנו מקווים שאתם מוציאים את המרב מהמידע שמופק מאתר זה. השקענו במחשבה, נגישות ויכולת קלה לחפש ולהתרשם מכל צורך או דרישה שאתם צריכים.
חברת שתי ידיים TWO HANDs הוקמה בשנת 2013 על ידי דניאל חזן בנימין חזן וגלית חזן {משפחה הורים וילד} פתחנו את העסק עם תקציב מועט ורכב ישן.

בנימין חזן ממייסדי החברה הכיר את עולם הצבע משנת 2004 ועבד בחברות מהמובילות בשוק בתחום התעשייה לצבעי ברזל רכב זכוכית ועץ.
במהלך עבודתו הגיע להישגים מרשימים בתחום זה הרבה לזכותו על השינוי בשוק והכנסת חברות טובות מחו”ל {אירופה} לארץ חשף את השוק לצבעים חזקים איכותיים ועמידים לתנאי מזג האוויר הקשה בארץ.
במהלך היכרותו את נושא התעשייה הקלה בארץ בנימין גויס לחברות אשר רצו להיכנס לתחום צבעי התעשייה בארץ אך לא ידעו אילו מערכות צבע להביא מחו”ל ועל ידי גיוסו לחברות אלו הוקמו מספר חברות בארץ חזקות ומוכרות עם מערכות צבע טובות.

בשנת 2013 דניאל חזן בעל החברה כיום שוחרר מצה”ל לאחר שירות קרבי במשמר הגבול שבהם שימש בתפקידים רמי מעלה עם סיכון עצמי גבוה.
לאחר השחרור באמצעות תמיכה של גלית ותקציב דל גלית ביקשה שנקים חברה לצבעים כדי שדניאל יוכל להשתמש בידע של בנימין ויהיה לו עסק קטן לשיווק צבעים ועבודה מכניסה לעתידו.
החברה נפתחה כאמור בשנת 2013 עם 15 אלף ₪ דניאל ובני יצאו לשטח, שיווקו את המוצרים אשר קנו בחברות קיימות בארץ ועבדו במסחר. לאט לאט העסק צמח וגדל והשיטה, שבה העבודה התפצלה לשניים ואחר כך לשלושה עובדים והחברה צמחה לממדים טובים ולצמיחה כלכלית טובה.

בשנת 2016 עשינו צעד נוסף ופתחנו מרכז צבעים עצמאי שיהיה קרוב לביתנו במושבה קדימה צורן, שכרנו עסק 24 מ”ר והקמנו מערך עצמאי ליצור והכנת הצבע אצלנו ושיווק מהמקום החדש.
החברה המשיכה לצמוח במדרגות טובות וגדלה יפה, העבודה הייתה בעיקר באזור חדרה – פתח תקווה, אזור גאוגרפי יחסית לא גדול. המטרה הייתה לחסוך בעלויות של הוצאות רכבים והייתה חשיבות עליונה לספק שירות טוב ללקוחות שקרובים אלינו בשירות ממש מהיום להיום.

בשנת 2019 עשינו עוד צעד מתבקש ושכרנו מקום חדש 300 מ”ר עם כל הצרכים למפעל חדש בבניין חדש עם כל הרשויות וכל הביטחונות שעסק כזה צריך. גדלנו ל-5 עובדים, הקמנו תצוגה יפה במקום, הלקוחות התרשמו שחברת שתי ידיים היא לא גימיק חולף ולכן השאירו אותנו כספקי הצבע שלהם.
נבחרנו לספק צבעים לפרויקטים מהחשובים בארץ, הלקוחות סמכו עלינו שאנחנו נבנה את מערכות הצבע הטובות ביותר לצורכי הפרויקטים שנעשו בהשתתפותנו ובחומרים שלנו.

נגיעות

פליז מושחר

לאחרונה נחשפנו לפרוייקטים רבים המשלבים מתכת מסוג פליז במראה מושחר הנותן יוקרה למתכת. על מנת להגיע לתוצאה הנראית בתמונה יצרנו מערכת השחרה+יסוד ולכה תוצרת 4CR גרמניה.

השחרת מדרגות בלכה

במדרגות אלו היו דרישה של הלקוח לשמור על מראה ברזל טבעי עם תנאים שניתנים לשימוש ביתי ועמידות בשחיקה גבוהה. השתמשנו ביסוד רב עובי שקוף דגם 7200  וסגרנו בלכה מט דגם 7220 תוצרת 4CR גרמניה.

פרוייקט פסלים בספריי

קיבלנו הזדמנות להשתתף בפרוייקט מיוחד של אמנית לייצר צבעים המשקפים מראות מן הטבע. בדגם זה השתמשנו בחמישה גווני כחול כאפקט רקיע.
העבודה נצבעה בבקבוקי ספריי המיוצרים בחברת “שתי ידיים”.

החברות שאנו משווקים

לייעוץ חינם התקשר/י

שתי ידיים ו-20 שנות ניסיון

לייעוץ בנוגע לשיפור מערכות הצבע ואיכות העבודה השאר/י פרטים

Close Menu
Font Resize
en_USEnglish
en_GBEnglish (UK) en_USEnglish
WhatsApp chat